U-BOOT, nowe miejsce na mapie

Wakacje minęły, Folsom zakończony więc czas wrócić do domu i pracy. Czas też zaplanować imprezy. Multifetyszowy event U-BOOT po wypłynięciu 31-go sierpnia w swój dziewiczy rejs niedługo powróci i ponownie zacumuje w Warszawie.

 

Port macierzysty jest przygotowany. Kapitanat portu donosi, że U-BOOT wejdzie portu już 28 września. Kotwice zarzuci dokładnie o godz. 21:00, a jego załoga rozpocznie parogodzinną wachtę. Hasłem U-BOOT #2 jest wyprzedaż fetyszowej garderoby. 

Zaproszenie

Kamil – Mr. Rubber Poland 2018, Ambasador Programu The Nest i pomysłodawca eventu zaprasza na drugie z comiesięcznych spotkań w Warszawie. Bez ścisłego fetyszowego dresscode’u, jednak z fetyszowym nastawieniem. W ostatni piątek września, tj. 28.09.2018 r., poza standardowym spotkaniem przy piwku i shotach, w U-boocie wyprzedaż fetyszowej garderoby. W końcu każdy z nas ma coś co wisi w szafie nieużywane i czeka na lepsze czasy. Lepsze czasy nadchodzą!

A jeśli po wypakowaniu walizek te skóry, latexy, mundury i inne soxy czy sneakersy nie mieszczą się w szafie U-BOOT ma rozwiązanie. Jeśli chcesz zwolnić trochę miejsca w szafie, podczas U-Boot możesz sprzedać nieużywaną garderobę.

Zgłoś się mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W odpowiedzi dostaniesz wszystkie ważne informacje o fetyszowej wyprzedaży.

Co można zgłosić na wyprzedaż w U-BOOT-cie?
– męskie fetyszowe ciuchy (np. skóra, guma czy mundury)
– męskie fetyszowe obuwie (np. sneakersy czy glany)
– czegoś brakuje? pytania? – czekam na maile
W końcu U-BOOT to miejsce stworzone z myślą o Tobie i tworzone przez Ciebie.

Zapraszamy już 28-go września od 21:00 na ul. Wilczą 23 (poziom -1) w Warszawie. Wstęp bezpłatny. Impreza bez dresscode’u, jednak wszyscy mile widziani w fetyszowych outfitach.

Strona wydarzenia: https://u-boot.wixsite.com/uboot
Instagram: @u_boot_event

 

Social

© 2013 - 2018 GAY.INFO.PL

Search