wrzesień 21, 2021

Polscy geje znajdą "księcia z bajki"

Jeszcze w tym roku na platformie Player.pl ma się ukazać randkowy program, w którym grupa mężczyzn będzie rywalizować o względy wymarzonego kawalera.

Będzie to polska wersja popularnego programu "Finding Prince Charming", który zadebiutował na w 2016 r. na antenie kierowanej do osób LGBT+ telewizji Logo.

Program ma być gejowskim wariantem popularnego formatu znanego chociażby z "The Bachelor", gdzie kilkanaście kobiet walczy o atencję bogatego i przystojnego mężczyzny. O atrakcyjności serii niech świadczy fakt, że w tym roku zakończyła się transmisja już 25 sezonu, a "Finding Prince Charming" to nie pierwszy program, który wzoruje się na jego formule.

Rozrywka, ale i walka ze stereotypami
Jeśli polska wersja programu będzie trzymać się sprawdzonej formuły, możemy oczekiwać, że akcja będzie miała miejsce w luksusowej willi, zobaczymy indywidualne i grupowe randki, a co tydzień pożegnamy się z jednym z uczestników, który najmniej przypadł do gustu "księciu z bajki".

Jak informuje odpowiedzialna za treści na Player.pl Grupa TVN Discovery, celem programu jest dostarczenie widzom rozrywki, a także uwrażliwienie odbiorców i walka ze stereotypami na temat osób homoseksualnych. Niewątpliwie widok kilkunastu mężczyzn otwarcie ze sobą flirtujących w języku polskim będzie dla wielu widzów kulturowym szokiem. Premiera ma mieć miejsce jeszcze w tym roku, więc już za kilka miesięcy powinniśmy móc się przekonać, czy program wywoła oburzenie, czy jednak Player.pl jest zbyt niszową platformą, by doczekać się ataków ze strony polityków czy hierarchów kościelnych.

 

 

Rate this item
(0 votes)
gay.info.pl

Redakcja gay.info.pl

www.gay.info.pl

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Ostatnio Tweetowano