The NEST

The NEST

The Nest – gniazdo, w którym młode pisklę się rodzi, w którym rośnie i nabiera sił, w którym uczy się podstaw życia i z którego niebawem wyfrunie w daleki świat. Gniazdo jest tym pierwszym i najważniejszym okresem życia i schronem, i domem, i ostoją ciepła oraz bezpieczeństwa.

 

Takim gniazdem jest The Nest – program dla osób zagubionych, poszukujących odpowiedzi na trudne pytania o to kim są, dla chcących podzielić się swoją historią i chcących odszukać swojego miejsca w świecie.

Twórcami programu są osoby, które tworzyły i kształtują scenę fetyszową w Polsce, organizują przedsięwzięcia fetyszowe i inicjują akcje promujące fetysz. Jest w tej grupie przedsiębiorca, artysta i informatyk. Dwóch z nich sięgnęło po najwyższe tytuły w świecie fetyszowych konkursów (Mister Leather Poland i Mister Rubber Poland który także zdobył tytuł Mister International Rubber (MIR21).

Fundacja REFFORM poprowadzi program  wdrażając efektywny system pomocy psychoterapeutycznej, zaoferuje pomocą finansową na pokrycie całości lub części kosztów spotkań z psychoterapeutą po spełnieniu określonych warunków.

 

Fundacja reFForm

Wyświetlony 28 razy
Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework