F jak festiwal

W dniach 5-13 kwietnia 2024 roku w warszawskiej Kinotece odbyła się jubileuszowa, 15. edycja LGBT+ Film Festival Poland. Następnie Festival pojawił się w najlepszych kinach studyjnych w całej Polsce. Od jutra wybrane filmy będzie można zobaczyć na platformie outfilm.com. Na koniec w dniach 6-12 maja Festival zawita jeszcze w Poznaniu.

Program 15. LGBT+ Film Festival

W dniach 5-13 kwietnia 2024 roku w warszawskiej Kinotece odbędzie się jubileuszowa, 15. edycja LGBT+ Film Festival Poland. Następnie Festival pojawi się w kilku wybranych kinach w całej Polsce. Na widzów czekać będzie selekcja wyśmienitych tytułów oraz imponująca scena artystyczna. Program i bilety są już dostępne!

15.LGBT+ Film Festival

Zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie filmowe.

SAVE THE DATE

Jak czytamy na FB profilu RECON: "ZAPISZ DATĘ: #FWL2024 - 30 czerwca – 7 lipca. Flagowe wydarzenie Recon, Fetish Week London, powraca tydzień wcześniej w 2024 r., od niedzieli 30 czerwca do niedzieli 7 lipca."

FORCED OUT

W filmie dokumentalnym „Forced Out” byli członkowie sił zbrojnych opowiadają o swoich strasznych przejściach związanych z utratą pracy z powodu „zakazu dla gejów”.

Copyright © gay.info.pl 2013 - 2023 / Design by gay.info.pl