EuroGames

EuroGames

EuroGames 2021 to impreza sportowa osób LGBTI +, obejmująca 29 dyscyplin sportowych i odbędzie się od środy 18 do piątku 20 sierpnia w Kopenhadze i Malmö.

 

EuroGames w Kopenhadze 2021 będzie najbardziej wszechstronnym wydarzeniem sportowym w historii.

To czterodniowe wydarzenie, które oficjalnie rozpocznie się Ceremonią Otwarcia w środę 18 sierpnia 2021 r. 6000 sportowców będzie razem świętować, odbędzie się również Parada Narodów przez Kopenhagę, czyli The Proudest Mile in the World. EuroGames zakończy się również ceremonią zamknięcia w piątek 21 sierpnia 2021 roku.

Stworzony został niesamowity program sportowy obejmujący 29 turniejów sportowych, publiczny program Sports to the People, Konferencję Liderów Sportu i Wioskę Sportową. Jest to program, w którym wszyscy sportowcy będą mogli rywalizować w bezpiecznym otoczeniu i gdzie mogą nawiązać nowe znajomości i wspomnienia, gdy pocą się na boisku i dadzą z siebie wszystko podczas meczu.

Program sportowy jest również stworzony tak, aby był jak najbardziej inkluzywny. Dlatego będzie dostępny dla tych, którzy trenowali od lat, jak i tych, którzy akurat przechodzą. 

Szczegółowe informacje przeczytacie na stronie organizatora.

Powiązane artykuły

Copyright © gay.info.pl 2013 - 2023 / Design by gay.info.pl